אשנב אישי, לא נותנים להפרעת הקשב והריכוז להשתלט לנו על החיים

אנחנו באשנב אישי יכולים לעזור לך!
ייעוץ וטיפול בקשיי קשב וריכוז למבוגרים בשילוב שיטת Cog-Fun A!

צרו איתנו קשר!

השירות בפריסה ארצית!

מהו טיפול Cog - Fun A?

טיפול קוגניטיבי-תפקודי למבוגרים בגישת cog-fun A פותח בחוג לריפוי בעיסוק באוניברסיטה העברית תוך התבססות על מודלים תיאורטיים ויישומיים נרחבים לצד למידה מהשטח.
הטיפול מסייע לאדם ללמוד לנהל את עצמו ואת האתגרים איתם הוא מתמודד, על ידי למידה משותפת תוך רכישת ידע על הפרעת הקשב ופיתוח מודעות עצמית. על בסיס למידה זו מתקיים תהליך מותאם אישית לרכישת וביסוס כלים שיסייעו בהשגת מטרות תפקודיות משמעותיות לאדם ובשיפור איכות החיים. 

ייעוץ וטיפול פנים אל פנים או בוידאו?

אנחנו מאפשרים לכם לבחור מה שמתאים לכם!
את השירות ניתן לקבל באחת משתי הדרכים:

  • ייעוץ וטיפול באופן פרונטלי – פנים אל פנים.
  • ייעוץ וטיפול במפגשי וידאו.
מה אשנב אישי יכול לעשות עבורך?

ליווי ותמיכה בהכנה לשוק העבודה וללימודים.

סיוע במציאת עבודה או תכנית לימודים מתאימה.

ליווי ותמיכה בתקופת ההסתגלות ולאורך הלימודים והעבודה.

טיפול בשיטת  Cog-Fun A

אם גם את/ה מרגישים צורך לקבל כלים משמעותיים לשיפור התפקוד בתחומים אלה –
פנה/י אלינו לשיחת ייעוץ עם אחד המומחים שלנו
בחינם!

סיפורים אישיים של מקבלי השירות שלנו באשנב אישי
"אחרי עבודה מתישה והרבה תמיכות לימודיות הצלחתי לסיים תואר במשפטים ואף לעבור את בחינת ההסמכה. אלא, שלא הצלחתי למצוא עבודה. אני מתמודד עם לקות למידה, הפרעת קשב ולאחרונה גם אובחנתי עם חרדה חברתית. עברתי אינספור מטפלים פרטיים ואבחונים שונים ומגוונים שלא עזרו לי להבין איך אני שכל כך רוצה לעבוד, עם תואר אקדמאי והסמכה לא מצליח להתקבל לעבודה. חשבתי שאחרי שאקבל את ההסמכה כל הלקויות יישארו מאחור...באשנב אישי, הבנתי שלקות למידה והפרעת קשב לא חולפים. בעזרת הכלים של המכון הבנתי באלו תפקידים אני יכול להצליח, איך להתאים את סביבות העבודה כך שאוכל לבצע את המטלות כנדרש. מערך התעסוקה קישר אותי עם משרד עורכי דין, שהסכים לתת לי הזדמנות. בו-זמנית, אני ממשיך לרכוש אסטרטגיות מותאמות לעולם העבודה ומדייק את ההתאמות. אני עובד קשה, מתמודד עם הרבה חרדות, אבל לראשונה אני מרגיש ספוק ומלא תקווה שזה יצליח"
איציק
בן 35
"הגעתי מבולבל מאוד.. למרות שסיימתי תואר ראשון בהצלחה במשך שנים עבדתי בעבודות שלא מתאימות ליכולות שלי, לא הצלחתי להתקדם וכל פעם התייאשתי מהר. הרגשתי שלא רואים למה אני מסוגל.. בילדות הייתה לי הפרעת קשב וריכוז, אבל לא חשבתי שזה קשור. אני כבר לא הילד המופרע שהייתי... התבגרתי וידעתי תמיד שאני מסוגל ליותר, אבל משום מה לא מצליח. באשנב אישי עזרו לי למקד את הקושי. מסתבר שהפרעת קשב לא עוברת בבגרות, היא רק משנה צורה... עברתי טיפול בשיטת cog-fun למבוגרים, והיום אני יודע המון על עצמי, על הפרעת הקשב שלי, ובמיוחד למה אני זקוק כדי להצליח. אשנב אישי חיברו אותי למעסיק בתחום שלמדתי והיום אני מנהל צוות קטן ובעיקר מנהל את עצמי טוב יותר.."
רוני
בן 33

כתובת: מנחם בגין 116, ת"א-יפו       |       טלפון: 03-7444941            |         דוא"ל: info@eshnav-ltd.co.il