איה חסדאי

איה חסדאי – מרפאה בעיסוק MsOT. מייסדת ומנהלת פיתוח עיסקימקימת אשנב בשנת 2003

מומחית בפתוח מסלולי קריירה נגישה לאנשים עם מוגבלות בשוק החופשי, מורשית נגישות שירות בדגש על נגישות פדגוגית ופרטנית. חלוצה בפתוח והטמעה של תכניות ייחודיות לשילוב אנשים עם מוגבלות במגזר העסקי, האקדמי והשלישי.

lilach

לילך שני – מרפאה בעיסוק MsOT. המנהלת המקצועית באשנב, בעלת 14 שנות ניסיון בתחום השיקום בבריאות הנפש בקהילה

מורה גדולה שלי אמרה שכל אדם הוא פלנטה. אני חושבת שכולנו מגלי עולם של עצמנו ושל אחרים וזה מסקרן ומרגש אותי לגלות עולמות אינסופיים. בעיני הכוח של השיקום טמון בקשר האנושי ובמפגש בין אנשים שמביאים עצמם לתוך תהליך משותף, אמיתי ושוויוני. החלמה בשבילי היא התבוננות דרך עדשה של תקווה שמאפשרת ראייה למרחוק וזיהוי אפשרות לתהליכים של ריפוי וצמיחה. אני רואה בהשכלה הזדמנות לבניית זהות חיובית, לשילוב ולמשמעות.

עינת חפר – עו"ס Bsw ומנחת קבוצות מוסמכת-מנהלת תחום התעסוקה באשנב

בפרספקטיבה של 20 שנות התמקצעות בעבודה סוציאלית ועבודה עם אוכלוסיות מגוונות בחברה, ולאחר שנים משמעותיות בתחום השיקום במפגשים פרטניים וקבוצתיים עם מקבלי שירות. הבנתי כי הדרך לשיקום מיטבי של האדם עוברת בצומת מרכזית שהינה -פיתוח קריירה. כאשת מקצוע בתחום אני שמחה להיות שותפה לשלב המשמעותי של חיזוק תחושת המסוגלות העצמית בקרב מקבלי השרות. שלב המצעיד קדימה ומאפשר לטרוף את קלפי החיים מחדש עם הזדמנויות מדויקות יותר וליווי מקצועי.
מתרגשת להיות חלק מתהליך מצמיח זה

tomer

תומר פריד – מנכ"ל

ניסיון רב בניהול מערכות תפעוליות בארץ ובעולם. ניסיון רב בעשייה במגזר השלישי, הציבורי והעסקי.

moria

מוריה טרבלסי – מרפאה בעיסוק MsOT. מנהלת מקצועית של תחום ההשכלה באשנב

.
תואר שני בהתמחות בבריאות הנפש. בעלת מומחיות בתחום השיקום התעסוקתי ופיתוח קריירה למגוון אוכלוסיות. בעלת הכשרה של התערבות קוגניטיבית-דינמית (DCI). אני מאמינה כי זכותו של כל אדם להשתלב בתעסוקה ובהשכלה ולפתח קריירה שתעניק לו משמעות. אני מאמינה שתפקידנו כחברה ותפקידי כאשת שיקום הוא להכיל, להנגיש, להרחיב את ההזדמנויות הקיימות, ולתמוך במיצוי יכולות, על מנת לאפשר בחירה אמיתית וקידום.
נגישות