שלום, ברוכים הבאים 🙂

איה חסדאי

איה חסדאי – מרפאה בעיסוק MsOT. יזמית ומנכ"ל, מקימת אשנב בשנת 2003

מומחית בפתוח מסלולי קריירה נגישה לאנשים עם מוגבלות בשוק החופשי, מורשית נגישות שירות בדגש על נגישות פדגוגית ופרטנית. חלוצה בפתוח והטמעה של תכניות ייחודיות לשילוב אנשים עם מוגבלות במגזר העסקי, האקדמי והשלישי.

lilach

לילך שני – מרפאה בעיסוק MsOT. המנהלת המקצועית באשנב, בעלת 14 שנות ניסיון בתחום השיקום בבריאות הנפש בקהילה

מורה גדולה שלי אמרה שכל אדם הוא פלנטה. אני חושבת שכולנו מגלי עולם של עצמנו ושל אחרים וזה מסקרן ומרגש אותי לגלות עולמות אינסופיים. בעיני הכוח של השיקום טמון בקשר האנושי ובמפגש בין אנשים שמביאים עצמם לתוך תהליך משותף, אמיתי ושוויוני. החלמה בשבילי היא התבוננות דרך עדשה של תקווה שמאפשרת ראייה למרחוק וזיהוי אפשרות לתהליכים של ריפוי וצמיחה. אני רואה בהשכלה הזדמנות לבניית זהות חיובית, לשילוב ולמשמעות.

tomer

תומר פריד – סמנכ"ל תפעול

ניסיון רב בניהול מערכות תפעוליות בארץ ובעולם. ניסיון רב בעשייה במגזר השלישי, הציבורי והעסקי.

rinatרינת דגן – מרפאה בעיסוק B.Sc.OT. מנהלת מרכז תמיכה למעסיקים. בעלת 12 שנות ניסיון בשיקום בקהילה ושילוב בתעסוקה.

בעלת ניסיון בליווי ארגונים גדולים בתהליכי שילוב עובדים עם מוגבלות, והדרכת צוותים. ניסיון בפיתוח אבחונים אקולוגיים וסדנאות לשיפור מיומנויות השתלבות בעולם העבודה. אני מאמינה שבמקום בו יש נכונות לפתוח צוהר קטן להיכרות – ניתן לפתוח לרווחה גם את הדלת שתוביל לשילוב והכלה אמיתיים. אני שמחה על הזכות לקחת חלק במסע לשינוי ולמידה חברתית, ובסיוע לאנשים להשתלב בעיסוק משמעותי.

moria

מוריה טרבלסי – מרפאה בעיסוק MsOT. מנהלת מקצועית של תחום ההשכלה באשנב
.
תואר שני בהתמחות בבריאות הנפש. בעלת מומחיות בתחום השיקום התעסוקתי ופיתוח קריירה למגוון אוכלוסיות. בעלת הכשרה של התערבות קוגניטיבית-דינמית (DCI). אני מאמינה כי זכותו של כל אדם להשתלב בתעסוקה ובהשכלה ולפתח קריירה שתעניק לו משמעות. אני מאמינה שתפקידנו כחברה ותפקידי כאשת שיקום הוא להכיל, להנגיש, להרחיב את ההזדמנויות הקיימות, ולתמוך במיצוי יכולות, על מנת לאפשר בחירה אמיתית וקידום.

נגישות